Bez Çanta İmalat

BEZ ÇANTA İMALAT

 

Doğa dostu, çok kullanışlı bez çantaların üretimleri genel olarak 4 safhadan meydana gelir. Bu safhaları sırası ile birlikte gözden geçirelim.

 

  • Dizayn  Aşaması : İlk önce müşteriden üretilecek bez çanta hakkında bazı temel bilgiler alınır. Bu bilgiler; çantanın en, boy ve varsa körük ölçüsüdür. Ayrıca yine çanta sapının uzunluk ve en bilgileri de alınır. Daha sonra bez çantanın üzerine yapılacak olan baskının türü saptanır ve müşteriden onay alındıktan sonra bir sonraki aşamaya geçilir.

 

  • Kesim Aşaması :  Müşteriden alınan onayın ardından bez çanta kumaşı uygun şekilde kesimhanede kesilir, böylece bez çantanın ilk görüntüsü ortaya çıkmaya başlar.

 

  • Baskı Aşaması : Kesilmiş kumaş parçaları dikiş işleminden önce müşterinin istediği logo veya dizaynının yapılması için baskı aşamasından geçer. Baskısı yapılan kumaşlar artık birleştirme işlemine hazırdır.

 

  • Dikiş  Aşaması : Baskıları yapılmış kumaşlar, dikilerek bez çanta haline getirilir ve müşteriye gönderilmek üzere paketlenir.

 

Ekotek Ambalaj olarak, bünyemizde bulunan kesim, baskı ve dikiş atölyeleri sayesinde kaliteli bez çantaları zamanın da üretip, teslim edebilmekteyiz.