Gabardin Çanta

GABARDİN ÇANTA

 

Bez çanta genel adıyla tanıdığımız çevreci çantaların gabardin kumaşı kullanılarak üretilen çantasına gabardin çanta denir.  Gabardin kumaşın kendine özgü deseni ile gabardin çantalar daha farklı bir görünüme sahiptirler.

 

Gabardin çantalar da her türlü baskı yöntemini en iyi şekilde kabul eden bir kumaşa sahip olup, boyalı ve ham kumaşlarda çok iyi baskı sonuçları vermektedir. Bunun yanında gabardin çanta daha yüksek gramaj talep eden müşteriler için standart  kumaş üretimi sebebi ile iyi bir çözümdür.

Gabardin kumaşın hem ham hem de boyalı çeşitleri standart olarak üretilmesi sebebi ile düşük miktarlı boyalı kumaştan bez çanta isteyen müşterilerin uygun maliyet ile ürünlerini tedarik etmelerine yardımcı olur.

Özellikle yüksek gramajlı ve boyalı kumaştan katma değeri daha yüksek ürünler talep eden müşterilerin ilk tercihlerinden biri de gabardin çantalardır.

 

Gabardin çantalarda kullandığımız kumaşların gramajı 200 gsm’den başlayıp 375 gsm’ye kadar standart olarak üretilmektedir. Gabardin çanta oluklu yüzeyi sayesinde dizayn çalışmanıza farklı bir görünüm sağlamaktadır.

 

Ekotek ambalaj olarak gabardin çanta üretiminde gerek baskı gerekse de kumaş alternatifleri konusunda en iyi hizmeti vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Sormak istediğiniz tüm konularda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Ekotek Ambalaj

 

 

Multimedyalar