Hambez Çanta

HAM BEZ ÇANTA

 

Ham bez çanta; bez çanta olarak tabir ettiğimiz çevreci, yüksek tanıtım kabiliyetli ve uzun vadede daha ekonomik çantaların boyanmamış tamamen doğal kumaştan ürettiğimiz çantalardır.

Hambez çantanın en önemli özelliği boyanmamış olması ve bu özelliği itibari ile en doğal ve çevreci ürün olmasıdır.

 

Yine bu çantamızın da üzerine istenilen dizayn ve logolar emprime baskı, serigrafi baskı, transfer baskı ve ofset baskı ile basılabilir. Boyasız olan hambez çantaların kumaşlarda da en yüksek kalitede baskı sonuçları alabilmekteyiz.

Ham bez çanta kelimesi piyasada 140 gsm ve 46 tel olarak tabir edilen bir kumaş cinsini ifade eder ama firmamızda yine boyasız olarak farklı gramajlarda kanvas, gabardin gibi kumaşlar da kullanılmaktır.

 

Boya işlemi yapılmadığından doğal göründüğü kadar boya ve işçilik maliyetleri olmadığından çok daha ekonomiktir ve yine bu sebeple bez çanta olarak tabir ettiğimiz ürünler içinde en fazla tercih edilen bir üründür. Ham bez çantalar çevreci özelliklerinin yanı sıra plastik poşetlerin tek kullanımlık olmaları sebebiyle çok tanıtıcı bir reklam çantasıdır. Çantamız her gittiği yerde çok uzun süreler firmanızın gönüllü tanıtımını yapar.

 

Firmamız hambez çantalar konusunda çok düşük miktarlardan çok yüksek miktarlara tüm siparişlerinizi itina ile üretir.

Sormak istediğiniz tüm konularda yardımcı olmaktan memnun oluruz.

 

Ekotek Ambalaj

 

 

 

Multimedyalar