Lamineli Çanta

LAMİNELİ ÇANTA

 

Üretilen promosyon çantaların büyük bir kısmı direkt baskı yapılan yada boyama işlemi görmeyen ürünlerdir. Ancak bunun yanında bazı çantalar renkli kumaştan üretilebilir yada pp filmler ile lamine edilebilir. İşte lamine işlemi gören çantalara bir lamineli çanta diyoruz.

 

Ürünün daha uzun ömürlü olması, yüksek baskı kalitesi ve daha orijinal bir  görüntü gibi sebeplerden dolayı bir çok müşterimiz daha maliyetli olmasına karşın lamineli çanta talep etmektedirler.

Birçok imperteks kumaştan çanta kendiliğinden laminelidir ve bu çantalar lamineli çanta talep eden müşteriler için iyi birer alternatiftir. Ancak bizim lamineli çanta dediğimizde ilk aklımıza gelen ürünler lamineli tela çanta ve ülkemiz jüt çanta olarak tabir edilen pp woven çantalardır.

 

PP filmin gramajına göre kumaşın ağırlığı ve böylece çantanın mukavemeti ayarlanabilir. Bu çantalarda çok yoğun olarak flekso baskı tekniği uygulanır ve bu sebepten minimum üretim miktarları görece olarak daha yüksektir.

 

Eğer lamineli çanta ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle temasa geçiniz ve daha fazla detay için çekinmeden sorularınızı sorunuz.

 

Ekotek Ambalaj 

Multimedyalar