PP Woven Çanta

PP WOVEN ÇANTA

 

Promosyon amaçlı kullanılan çantaların önemli bir kısmı direkt baskı tekniğine uygun olup, direkt stoktan alınan kumaşlardan imal edilebiliriler.

Ancak çok daha uzun ömürlü ve yüksek baskı kalitesine sahip pp woven çantalar oldukça zor bir üretim işleminden sonra ortaya çıkarlar.

 

Ülkemizde daha çok jüt çanta yada çuval çanta olarak tabir edilen pp woven çantalar çok uzun kullanım ömrüne ve flekso baskı tekniğinden dolayı yüksek baskı kalitesine sahiptir. Baskı tekniğinden dolayı belli miktarlarda üretim yapılması zorunludur. Promosyon amaçlı olarak kullanılan pp woven çantalar marketler için de çok iyi bir seçimdir. İlk olarak IKEA firmasının mağazalarında kullanması ile sektöre giren bu çanta tipi bir çok yerde IKEA çantası olarak da isimlendirilmektedir.

 

Eğer yeteri kadar miktar var ise; çantanın gramajı, film kalınlığı gibi değerler müşteri tarafından ayarlanabilir. Ülkemizde yeni yeni kullanımı artmakta olup bir market firması tarafından çevreci yönü sebebi ile özendirilmektedir.

PP woven çantaların çok sağlam olması farklı amaçlar için de kulanım alanını genişletmektedir. Genel olarak süpermarketler, ağır ürünler, perakende ve yüksek katma değer gerektiren işlerde kullanılır.

 

Ülkemizde üretimi pek yapılamayan pp woven çanta ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olmaktan memnun oluruz.

 

Ekotek Ambalaj

Multimedyalar