Promosyon Çanta

PROMOSYON ÇANTA

Günümüzde firmaların kendilerini ve ürünlerini tanıtmaları ve ürünleri hakkında tanıtım yapabilmeleri için en uygun yollardan biri de promosyon ürünleridir. Bununla ilgili olarak bizimde ürettiğimiz promosyon ürünü de promosyon çantadır.

Promosyon çantalar diğer promosyon ürünlerinden farklı olarak aşağıdaki bir çok farklı avantaja sahiptirler;

 

  • Diğer promosyon ürünleri promosyon çanta içinde müşteriye takdim edilir, dolaysı ile ilk görülen ve sunumu direkt etkileyen bir üründür,
  • Diğer promosyon ürünleri genelde bulundukları yada kullanıldıkları alanda kullanılırken yada süs olarak dururken promosyon çanta işlevsel olarak ofis veya ev dışına çıkar ve günlük hayatta da kullanılırlar. Böyle tanıtım görevleri daha iyi bir şekilde uzun süreli yerine getirirler.
  • Genel olarak bir çok diğer promosyon ürününe göre daha ekonomiktirler,
  • Yine bir çok promosyon ürününe göre ayrıca çevreci bir özelliği daha vardır,
  • Ülkemizde çoğu promosyon ürünü ithal olmakla beraber promosyon çantaların neredeyse tamamı yerli üretimdir.  Yine bu sebeple müşteriye özel ölçü, baskı gibi tüm detaylar kısa zaman içinde değiştirilebilir yada revize edilebilir.
  • Yerli kumaşlardan üretilen promosyon çantaların neredeyse tamamı zararlı kimyasallar içermez, bu sebeple gönül rahatlığı ile evinizde de kullanılabilir,

 

Yukarıda belirtilen sebeplerin yanında promosyon çantaların daha bir çok avantajları var.

Yeni bir reklam yada lansman çalımanızda kullanacağını promosyon çanta işinde yanınızda olmaktan memnun oluruz.

Diğer tüm detaylar için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ekotek Ambalaj

 

Multimedyalar